Praca

Autoryzowany przedstawiciel handlowy i serwisowy szwedzkiej firmy Husqvarna będącej światowym producentem wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do całorocznej pielęgnacji terenów zieleni w związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydata

na stanowisko: Mechanik – Serwisant.
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przyjmowanie zgłoszeń i rozwiązywanie problemów w zakresie działania urządzeń
  • Analizowanie wspólnie z przełożonym przyczyn powstawania usterek oraz prowadzenie działań prewencyjnych
  • Komunikację z Klientem
  • Dokonywanie napraw, przeglądów i konserwacji urządzeń
  • Realizację zamówień dotyczących materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych
  • Kontakty z działem technicznym producenta maszyn

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – preferowane: mechaniczne
  • Biegła znajomość napraw z zakresu mechaniki, elektryki
  • (silników dwu i czterosuwowywch)
  • Praca na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Otwartość i chęć do zdobywania wiedzy
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczanie w kontaktach z klientami
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy
  • Miłą atmosferę
  • Szkolenia i niezbędne narzędzia pracy

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o wypełnienie poniższego formularza i załączenie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

CV (max. 2MB, format: jpg, doc, pdf)

List motywacyjny (max. 2MB, format: jpg, doc, pdf)